Політична партія “Нові Обличчя” – це єдина команда однодумців, які об’єдналися навколо ідеї дієвості, швидких та результативних змін.

Метою партії «Нові обличчя» є зміна політичних еліт в країні та приведення до влади команди освічених фахівців.

Для партії «Нові обличчя» найвищою цінністю в державі є життя людини, адже саме людина і є носієм ідеології. Свобода людини не може бути обмежена, а функції держави мають бути зосереджені на створенні комфорту та благополуччя людини і реалізації її свобод: права вільної підприємницької діяльності, права обирати та бути обраним та свободи слова.

Головою партії «Нові обличчя» є Карплюк Володимир Андрійович.

Історія партії “Нові Обличчя”

Політична партія «Нові обличчя» зареєстрована Міністерством юстиції України 8 червня 2012 року.

26 жовтня 2014 року лідер партії “Нові Обличчя” Володимир Карплюк виграв позачергові вибори Ірпінського міського голови.

На чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Володимир Карплюк був обраний і працював Ірпінським міським головою до серпня 2018 року. За результатами чергових виборів Ірпінського міського голови у 2015 році свої голоси за кандидатуру Володимира Карплюка віддали понад 53% виборців, у той час як його найближчий суперник отримав лише 10%.

За три роки на посаді міського голови міста Ірпінь разом з командою однодумців Володимир Карплюк збільшив бюджет розвитку міста в 40 разів. Створено найбільшу кількість об’єктів інфраструктури в Україні (у співвідношенні до кількості жителів). За три роки Володимир Карплюк разом із командою партії «Нові Обличчя» зуміли відремонтувати в десятки разів більше доріг, ніж за усі роки незалежності в Ірпені. Побудовано 3 дитячі садочки, новий стадіон, відкрито Ірпінський ліцей інноваційних технологій, дитячий клуб «Дивосвіт», Центр для внутрішньо переміщених осіб, нову дитячу поліклініку, мамологічний центр, амбулаторії сімейної медицини, операційний блок травматологічного відділення в міській лікарні, у місті встановлено перші світлофори, відкрито Парк письменників тощо.

За каденції Володимира Карплюка було налагоджено міжнародну співпрацю, підписано угоди про побратимство між Ірпенем та Мілвокі (США) та містом Борна (Німеччина). Співпраця Ірпеня та німецького міста Борна була визнана найкращою в рамках Україно-німецького партнерства міст-побратимів.

2016 року Ірпінь потрапив до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість реконструйованих та збудованих за два роки парків і скверів.

У 2017 році Володимир Карплюк увійшов у двадцятку найпрогресивніших мерів України відповідно «Рейтингу українських мерів-інноваторів», а 2018 року створив та очолив Інвестиційну раду Ірпеня. У березні 2020 року як голова інвестиційної ради Ірпеня в пік пандемії коронавірусу, ініціював реконструкцію інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні, яку було проведено за рекордний для України 21 день.

З 2 серпня 2018 року по 31 жовтня 2019 року в. о. Ірпінського міського голови була представниця партії “Нові Обличчя” Анастасія Попсуй.

З 31 жовтня 2019 року по 25 жовтня 2020 року в.о. Ірпінського міського голови був представник партії “Нові Обличчя” Андрій Літвинов.

Партія «Нові обличчя» має свої фракції в Ірпінській міській раді (голова фракції Олександр Пащинський), Бучанській районні раді (голова фракції Дмитро Негреша), Бучанській міській раді (голова фракції Аркадій Кобринець), Вишневій міській раді (голова фракції Володимир Усаневич), Гостомельській селищній раді (голова фракції Ольга Смолянчук), Бородянській селищній раді (голова фракції Роман Дяченко) та Коцюбинській селищній раді (голова фракції Катерина Ющенко). Партія “Нові Обличчя” також представлена секретарем Коцюбинської селищної ради Юлією Главацькою. Представники партії “Нові обличчя” Андрій Кравчук, Юлія Устич та Лідія Михальченко є заступниками Ірпінського міського голови, представник партії “Нові Обличчя” Дмитро Негреша є керуючий справами Ірпінської міської ради, представники партії “Нові Обличчя” Андрій Літвинов та Оксана Нечитайло є радниками Ірпінського міського голови.

З 24 лютого 2022 року, з початком повномасштабної війни рф проти України, лідер партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк організовував оборону Ірпеня. Компанії Володимира Карплюка фінансували встановлення блок-постів та забезпечували діяльність територіальної оборони міста, сприяли евакуації населення Ірпеня.

Після деокупації Ірпеня Володимир Карплюк разом з Народним депутатом України Сергієм Тарутою заснували громадську організацію “Фонд відновлення Ірпеня”, організували презентацію руйнувань в Ірпінській громаді в США, Європі тощо. Команда партії “Нові Обличчя” ініціювала та провела підписання угоди про побратимство Ірпеня з містом Маямі (США).

КОНТАКТИ:

Офіс партії “Нові Обличчя”
Україна, 08205, Київська обл., місто Ірпінь, вул. Алієвої, З, будинок 66/1, приміщення, 11

Подзвонити
+38 093 464 85 58

Надіслати листа
[email protected]