Karpuk 649x1024 (1)

Звернення до тих, хто "НОВІ ОБЛИЧЧЯ"

У червні 2012 року ми разом із однодумцями створили політичну партію “Нові Обличчя”.

Чому? Бо розуміли, що країні вкрай потрібні швидкі та ефективні зміни системи державного управління та місцевого самоврядування. А погляди політичних облич, яких ми роками звикли бачити у сесійних залах, були надто застарілими, законсервованими та до кісток просякнуті корупцією.

Вже у 2014 році мене вперше обрали міським головою Ірпеня. А у 2015-му нашій команді вдалося отримати більшість мандатів у Ірпінській міській раді. З того часу команда партії “Нові Обличчя” є справжнім політичним лідером в Ірпені та Ірпінській громаді, отримуючи щоразу під час виборів найбільшу підтримку.

У 2015 році підтримка нашої команди стала ще більшою. “Нові Обличчя” успішно виграли вибори міських голів Ірпеня, Боярки, Фастова в Київській області та вибори Ізюмського міського голови Харківської області. Наші кандидати стали депутатами багатьох міських, районних, селищних та сільських рад Київщини та інших областей.

У 2020-му в Ірпінську міську раду більшістю вкотре зайшли «Нові Обличчя». Наші кандидати стали депутатами Ірпінської, Бучанської та Вишневої міськрад; Коцюбинської, Гостомельської, Бородянської селищних рад.

За кілька років наша команда перетворила сірий пострадянський Ірпінь на місто, до якого з’їжджаються переймати досвід з різних куточків України. Ірпінь почали називати «українським дивом», як приклад того, як швидко і кардинально завдяки успішному управлінню може змінитися життя у населеному пункті.

Нам вдалося в рекордні строки збільшити бюджет розвитку міста в 40 разів. Ми створили стільки об’єктів інфраструктури, відремонтували стільки доріг, проклали стільки комунікацій, скільки в Ірпені не було зроблено за усі роки незалежності.

Вся команда партії “Нові Обличчя” залишилася в Ірпені, коли місто стало форпостом столиці України, запинивши в боях російського ворога. Зараз наша команда зосереджена над відновленням Ірпінської громади. Ми прагнемо, щоб з часом Ірпінь став центром відновлення деокупованих населених пунктів України.

Нам потрібні нові креативні ідеї, нові результативні рішення, нові ефективні кроки. Так само, як Україні потрібні нові обличчя, які здатні взяти на себе відповідальність за формування й реалізацію чіткої та зрозумілої кожному громадянину державної стратегії у кожній сфері суспільного життя.

Тому я запрошую Вас приєднатися до команди партії “Нові Обличчя” та стати творцем нових змін.

Голова політичної партії “Нові Обличчя” Володимир Карплюк